PolskiEnglish
Informacje

O firmie KA-BAR

Firma KA-BAR stniejąca od 1897 roku firma z siedzibą w mieście Olean w stanie Nowy Jork swą popularność zawdzięcza okresowi II Wojny Światowej, kiedy to na użytek U.S. Marine Corps 23 listopada 1942 roku zaprojektowała legendarny model noża KA-BAR Knife, Fighting Utility.

Dzięki wytrzymałej, solidnej i ergonomicznej konstrukcji doskonale sprawdzał się on w bezpośredniej walce oraz podczas wykonywania codziennych zadań, takich jak wbijanie pali namiotów lub gwoździ, otwieranie puszek z racjami żywnościowymi czy kopanie dołów. Model ten dzięki dużej popularności i wysokiej jakości został także zaadoptowany przez amerykańską Marynarkę Wojenną na potrzeby płetwonurków bojowych. Po wojnie nóż ten stał się także dostępny na rynku komercyjnym i towarzyszy nam aż po dzień dzisiejszy w klasycznej, legendarnej formie oraz wielu unowocześnionych odmianach. W Polsce produkty KA-BAR dostępne są przez firmę SPC.

Dystrybutor

Nasza przygoda z Pasją, Techniką i Adrenaliną rozpoczęła się w roku 2001. Początkowo niewielka firma z biegiem lat rozrastała się, zdobywała wiedzę, doświadczenie, nowy asortyment i co najważniejsze, wiernych klientów.

Od momentu powstania wprowadziliśmy do naszej ofert ponad 10000 produktów, stworzyliśmy profesjonalny dział handlowy, zajmujący się dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości towaru na terenie całej europy. Posiadamy szerokie kontakty wśród producentów z całego świata, Japonii, Tajwanu, Stanów Zjednocznonych, Hong Kongu, Chin i Europy. Nieustannie zdobywamy nową wiedzę i bezcenne doświadczenie by móc zapewnić naszym klientom obsługę najwyższej jakości.

Kontakt

SPC
ul. Kościuszki 114 2N
61-717 Poznań,
POLAND
NIP: PL5542259553

telefon: + 48 533 316 997
fax: +48 614 152 998
e-mail: b4bspechurt.pl
Znajdź nas na mapie

Zakupy onLine

Oferta sklepu OnLine skierowana jest do klientów detalicznych. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi towaru do dalszej odsprzedaży, skontaktuj się z naszym działem handlowych za pomocą formularza kontaktowego.
Kliknij i zobacz więcej informacji o zakupach onLine

ZAMÓWIENIA

W naszym sklepie internetowym istnieją następujące sposoby składania zamówień:
 • Poprzez formularz na stronie www.kabar.pl bez rejestracji użytkownika, 24 godziny na dobę.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Za zamówiony w sklepie towar można zapłacić:
 • Gotówką przy odbiorze - opłata za usługę pobrania UPS - 3,99 zł,
 • Przelewem na konto - bez opłat,
 • Płatnością w systemie PayPal - opłata zgodna z tabelą prowizji PayPal,

WYSYŁKA I DOSTAWA TOWARU

Istnieje możliwość wyboru sposobu wysyłki towaru:
 • Dostawa na terenie Polski:
  • Przesyłka kurierska GLS do 15kg - 8,90zł - czas dostawy 1-2 dni
  • Przesyłka kurierska UPS Standard do 15kg - 15,99zł - czas dostawy 1-2 dni
  • przy zakupach na kwotę powyżej 500,00zł - pokrywamy koszty dostawy jednej paczki do 10kg
 • Dostawa na terenie Unii Europejskiej
  • Przesyłka kurierska UPS International Standard - cena uzależniona od wagi przesyłki - czas dostawy 3-5 dni
 • Odbiór osobisty zamówionego towaru możliwy jest w naszym magazynie głównym:
  Poznań, ul. Kościuszki 114 2N.

KONTAKT ZE SKLEPEM

www.kabar.pl

ul. Kościuszki 114 2N, 61-717 Poznań
telefon: +48 533 316 997
faks: +48 614 152 998
Email: b4bspechurt.pl

O FIRMIE

www.kabar.pl jest obsługiwany przez firmę SPC z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Kościuszki 114 2N, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta Poznania pod numerem 68520/2009, numer ewidencji podatkowej PL5542259553.

REGULAMIN SKLEPU ONLINE

Postanowienia ogólne
 1. Ka-Bar to sklep internetowy, dostępny pod domeną www.kabar.pl prowadzony jest przez firmę SPC z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Kościuszki 114 2N, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej miasta Poznania pod numerem 68520/2009, numer ewidencji podatkowej PL5542259553.
 2. Wszystkie ceny podane na stronie sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Na każdy sprzedany produkt, Sklep wystawia faktury VAT lub paragony fiskalne.
 3. Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty przedstawione i opisane na stronach WWW Sklepu Internetowego w chwili składania zamówienia.
 4. Produkty dostępne w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone do obrotu.
 5. Umowa zawarta pomiędzy Klientem a Sklepem dotycząca zakupu danego produktu ma charakter terminowy i trwa przez okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia związanego z zakupem produktów w Sklepie jest adres dostawy wskazany przez Klienta, z zastrzeżeniem produktów odbieranych osobiście przez Klientów, w których miejscem spełnienia świadczenia jest punkt odbioru.
Zamówienia
 1. Zamówienia można składać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.
 2. Klient zobowiązany jest do wypełnienia formularza zamówienia, w tym podania danych adresowych, numeru telefonu a także adresu e-mail w celu potwierdzenia zamówienia. Zamówienia niekompletne, lub takie których rzetelności nie udało się potwierdzić nie będą realizowane.
 3. Przyjęte zamówienie zostaje automatycznie potwierdzone za pomocą zwrotnej wiadomości email. Klient będzie informowany na jakim etapie jest jego zamówienie w kolejnych wiadomościach email.
 4. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 14 dni roboczych.
 5. Płatności za zakupione towary można dokonać: przy odbiorze zamówionych towarów u kuriera, a także przed wysłaniem zamówienia przez wpłatę na konto, w systemie płatności PayPal, w systemie ratalnym PayU.
 6. Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówione produkty, w tym kosztów dostawy i innych opłaty dodatkowych, nie później niż w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Dostawa nastąpi po otrzymaniu zapłaty.
 7. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Możliwy jest odbiór osobisty. Cennik kosztów dostawy dostępny jest w dziale INFORMACJE > Wysyłka i dostawa towaru.
Reklamacje
 1. Sklep za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.
 2. Jeżeli na towar jest udzielana gwarancja, okres gwarancyjny określony jest w opisie produktu i dokumencie gwarancyjnym, o ile taki został wydany.
 3. Aby złożyć reklamację należy skontaktować sie z obsługą sklepu
 4. Sklep rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
Odstąpienie od umowy
 1. Klient może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 30 dni kalendarzowych licząc od daty dostawy. Odstąpienie w formie pisemnej musi zostać przesłane na adres sklepu. Zwroty realizowane będą w terminie do 14 dni od otrzymania oświadczenia.
 2. Formularz zwrotu dostępny jest w dziale INFORMACJE > Wymiana, zwrot towaru
 3. Klient nie może odstąpić od umowy sprzedaży, w przypadku zakupu rzeczy wyprodukowanej/zmodyfikowanej według specyfikacji klienta, a także w przypadku gdy produkt dostarczony jest z zapieczętowanym opakowaniu, który po otwarciu opakowania nie może zostać zwrócony ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.
Polityka prywatności
 1. Kto przetwarza Twoje dane osobowe?
  Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe jest firma SPC z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kościuszki 114 2N, operator sklepu internetowego www.kabar.pl
  Administrator zapewnia bezpieczeństwo przekazanych danych oraz realizację uprawnień Użytkowników, wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych. Użytkownik ma prawo dostępu do treści własnych danych osobowych, ich poprawiania lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych - w tym celu należy wysłać e-maila z określeniem żądania wprowadzenia zmian lub wykreślenia danych z ewidencji. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zamknięcia konta klienta, chyba, że będą potrzebne do realizacji praw wynikających z gwarancji, rękojmi, przeprowadzenia postępowania windykacyjnego, do czasu zakończenia postępowania i rozliczenia należności. Zapewniamy, że nasza firma przestrzega polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten systematycznie był coraz wyższy.

 2. Skąd mamy Twoje dane?
  Dane osobowe otrzymaliśmy od Ciebie podczas zakładania konta i/lub składania zamówienia w naszym sklepie.
  Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przesłanie są dobrowolne. Wszelkie przekazane dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki Konsument wyraził zgodę - na zasadach opisanych w ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2002 Nr 101 poz. 926 ze zm.). W przypadku, gdy Konsument nie poda niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, zrealizowanie zamówienia nie będzie możliwe.

 3. Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?
  Dane osobowe Użytkowników, przetwarzane są w celu nawiązania, ukształtowania, zawarcia, zmiany lub rozwiązania Umowy pomiędzy Sprzedawcą i Klientem oraz zrealizowania Umowy sprzedaży.

 4. Komu udostępniamy Twoje dane?
  Dane osobowe Użytkowników mogą być przekazywane podmiotom trzecim tylko za zgodą Użytkownika w przypadkach opisanych w Regulaminie, w szczególności:
  1. W przypadku wyboru sposobu płatności on-line dane klienta są przetwarzane przez administratora systemu płatności w celu przeprowadzenia transakcji;
  2. Celem doręczenia przesyłek dane osobowe są udostępniane firmie kurierskiej w celu doręczenia przesyłki. Dla zrealizowania obsługi zlecenia konieczne jest podanie następujących danych osobowych Klienta:
   • nazwisko i imię
   • adres do wysyłki produktów
   • adres e-mail
   • numer telefonu kontaktowego

 5. Kontakt w celu uzyskania większej ilości informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do nas na naszą Infolinię (+48 61 852 13 76), pisząc maila na adres info@specshop.pl lub wysyłając tradycyjny list na adres SpecShop.pl, ul. Kościuszki 114 2N, 61-717 Poznań

Postanowienia końcowe
 1. Ewentualne niedogodności przy realizacji transakcji w sklepie internetowym rozstrzygane będą poprzez porozumienie stron.
 2. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, oraz w przypadku braku porozumienia, obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

Pliki Cookie

Stosujemy tzw. pliki cookies (specjalne pliki pochodzące z danej witryny internetowej odnotowywane i zapamiętywane przez daną przeglądarkę internetową), które są następnie zapisywane na dysku twardym użytkownika. Ten rodzaj plików służy m.in. ułatwieniu poruszania się po naszym serwisie, a także mogą służyć lepszemu zapamiętywania określonych preferencji użytkownika w ramach naszego serwisu.
Kliknij i zobacz więcej informacji o plikach Cookie
Czym są pliki Cookie?
Pliki Cookie to niewielkie pliki tekstowe umieszczone w wybranym folderze przeglądarki. Podczas przeglądania witryny internetowej tego rodzaju plik umieszczony w urządzeniu wyśle pewne informacje do przeglądarki. Pliki Cookie są bardzo rozpowszechnione i używane na niemal wszystkich witrynach internetowych, gdyż są bardzo przydatne. Dzięki nim system witryny internetowej może m.in. określić, czy dany komputer (i prawdopodobnie jego użytkownik) już ją kiedyś odwiedził. Ogólnie rzecz biorąc, pliki Cookie stosowane są w celu poprawy działania witryny internetowej oraz uczynienia jej bardziej atrakcyjną dla użytkownika.

Do czego używamy plików Cookie?
Pliki Cookie mogą być używane do przyśpieszenia przyszłych aktywności i doświadczeń na naszej stronie. Pliki Cookie pozwalają także zapamiętać Państwa sesje logowania ułatwiając tym samym dostęp do treści wymagających rejestracji. Pliki Cookie mogą służyć także do poprawy wydajności działania naszej witryny w Państwa przeglądarce, umożliwiają poprawne działanie wielu narzędzi wsparcia Pliki Cookie są niezbędne do poprawnej integracji witryny z usługami społecznościowymi, takimi jak Facebook.

Jakich plików Cookie używamy na naszej stronie?
Na naszej stronie mogą być używane dwa rodzaje plików Cookie - sesyjne oraz stałe. Te pierwsze są tymczasowymi plikami Cookie, które pozostają na Państwa urządzeniu aż do opuszczenia Strony sklepu. Pliki Cookie stałe pozostają na Państwa urządzeniu znacznie dłużej lub do momentu kiedy je manualnie usuniemy lub do jego wygaśnięcia.

Jak mogę zarządzać plikami Cookie?
Większość przeglądarek internetowych jest ustawionych początkowo na automatycznie włączanie plików Cookie. Możesz zmienić ustawienia tak, aby ciasteczka były blokowane albo abyśmy byli alarmowani, że są wysyłane na Twoje urządzenia. Jest wiele sposobów na zarządzanie plikami Cookie. Prosimy, abyś odniósł się do instrukcji Twojej przeglądarki internetowej lub wyświetlił pomoc, aby dowiedzieć się jak dostosowywać lub zmieniać ustawienia Twojej przeglądarki. Jeżeli zablokujesz używane przez nas pliki Cookie, może to wpłynąć na pogorszenie jakości stron naszego sklepu internetowego, na przykład możesz nie być w stanie odwiedzić pewnych obszarów naszych stron bądź nie będziesz miał możliwości złożenia zamówienia. Jeżeli używasz różnych urządzeń do przeglądania naszej strony (np. komputera, tabletu czy smartphon'a) musisz się upewnić, że każda z przeglądarek na każdym z urządzeń jest odpowiednio dopasowana do Twoich preferencji.
© 2010 - 2019 | SPC Poland
|Strona główna |Informacje |Gdzie kupić |Kontakt |